logo
sekretariat:
694 735 408

RODO

RODO KLAUZULA INFORMACYJNA

RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

  • Administratorem Państwa (i/lub Państwa dzieci) danych jest EDUKARIO Adam Żabka z siedzibą przy ul. Piatów 16, 62-300 Września. We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z ich przetwarzaniem, możecie Państwo do nas napisać: ul. Piastów 16, 62-300 Września lub biuro@edukario.pl

  • Państwa ((i/lub Państwa dzieci) dane zbierane są głównie po to, aby sprawnie dostarczać produkty i wykonywać usługi, z których korzystacie Państwo (i/lub Państwa dzieci) w naszej szkole, sprawdzać poziom satysfakcji oraz oferować rozwiązania najlepiej dostosowane do Państwa (i/lub Państwa dzieci) potrzeb i oczekiwań. Państwa (i/lub Państwa dzieci) dane osobowe wykorzystujemy również w celach statystycznych i archiwalnych, a także w celu ewentualnego dochodzenia roszczeń (zaległości w płatnościach). Państwa dane są nam niezbędne do informowania o ewentualnej zmianie terminu zajęć.

  • Okres przetwarzania Państwa (i/lub Państwa dzieci) danych przez Edukario Adam Żabka wynosi 2 lata po zakończeniu umowy.

  • Macie Państwo prawo uzyskać informacje dotyczące przetwarzania przez EDUKARIO Adam Żabka Państwa danych. Macie Państwo także prawo zażądać sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych, oraz prawo do przenoszenia dostarczonych danych. W każdym momencie możecie także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jeśli podstawą przetwarzania jest zgoda.

  • Państwa (i/lub Państwa dzieci) dane osobowe nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom oraz osobom trzecim.

  • Podanie przez Państwo danych osobowych jest dobrowolne. W zakresie, w jakim przetwarzanie Państwa danych następuje w celu zawarcia oraz wykonania umowy, skutkiem ich niepodania będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z EDUKARIO Adam Żabka. 

o szkole
zapisy do szkoły
galeria

ADRES SZKOŁY

ul. Piastów 16
62-300 Września
(przy Twoim Markecie)

tel. 694 735 408

e-mail: biuro@edukario.pl

facebook

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl