sekretariat:

O szkole

Zajęcia w naszej szkole to gwarancja najwyższej skuteczności w nauce języków obcych.
Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji kursów językowych i zatrudniamy wyłącznie nauczycieli z wykształceniem filologicznym i pasją do nauczania.

Prowadzimy zajęcia w niewielkich grupach oraz indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Oferujemy zajęcia w grupach podstawowych, rozszerzonych, korepetycje szkolne, przygotowanie do egzaminów oraz zajęcia z języka biznesowego.

Lekcje odbywają się w nowoczesnych pracowniach językowych.
Dzieci uczą się w dużej sali, podzielonej na strefę z ławkami oraz strefę z dywanem, przeznaczoną do gier i zabaw językowych.
W nauczaniu wykorzystujemy najnowsze metody, technologie i pomoce dydaktyczne.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również duży parking oraz poczekalnię, pyszną kawę i herbatę, wodę mineralną.

o szkole
zapisy do szkoły